mama wcześniaka, moje przemyślenia, powrót do pracy, praca po macierzyńskim, praca po wychowawczym

Mama znalazła pracę + prezent – gotowy szablon nowoczesnego CV

Ale mnie tu długo nie było… Jak się część z Was domyśla – mama znalazła pracę. Ufff… Do tego gorący okres przedświąteczny i człowiek chodzi na rzęsach. Obiecałam post z szablonem CV i dziś się nim podzielę. Zrobiłam go sama wzorując się na internetach 😉

Znalazłam pracę. Czy było łatwo? Miałam chwile zwątpienia, że się nie uda, bo niewiele pamiętam – co akurat okazało się być prawdą. Ale skoro udało się to znaczy, że aż tak źle nie było. Nie mam za wiele sił na pisanie, dlatego dziś tak zdawkowo:
Ja z pracy jestem zadowolona, ale nauczyć się muszę tyle, że hoho. Trochę się przebranżowiłam. Wcześniej zajmowałam się budowaniem wałów przeciwpowodziowych, a teraz zajmuję się budowaniem domów jednorodzinnych. A tak dokładniej liczę koszt ich wykonania. Tyle wiedzy do odkurzenia… A ile do przyswojenia… ale szef cierpliwy jest i lubi się dzielić wiedzą, więc daję radę.
A jak Krzyś znosi pracę? Na razie dobrze. Tęskni, ale to widać tylko jak już przekraczam próg domu. Pierwszy tydzień mojej pracy został z babcią, więc fun total, bo z babcią można wszystko. W drugim tygodniu Krzyś zaczął odwiedzać przedszkole, tak na 2 godzinki, żeby się tylko zaznajomić z miejscem. Teraz do przedszkola odstawiam go ja jadąc do pracy, a tata odbiera po 3 godzinach zabawy. Z czasem będziemy wydłużać czas jego pobytu w przedszkolu. Na razie jeszcze widzi w tym ogrom przyjemności. Pewnie się zmieni, ale to się będę martwić później 😉
A i żeby nie było tak pusto w tym poście to załączam WZÓR NOWOCZESNEGO CV. Po kliknięciu w link powinien się otworzyć plik w PowerPoincie. Można go wyświetlić, żeby edytować trzeba utworzyć kopię – chyba, jak komuś potrzeba, a by nie działało to piszcie. 
Uciekam spać, bo miałam plan położyć się wcześniej, a wyjdzie jak zwykle 😉
Będę jeszcze pisać tylko ogarnę tę nową rzeczywistość.

9 Comments

 1. Gratulacje !!! I jest nowa praca:) na pewno sobie doskonale poradzisz. Fajnie, jakoś jak przeczytałam ten post to się uśmiechnęłam, bo cieszę się razem z Tobą:)
  Dobrze, że synek przyzwyczaja się do przedszkola po parę godzin, to mądre posunięcie, postaram się i jak tak postępować.
  Odpoczywaj:):)
  Pozdrawiam
  matkapolka89.blogspot.com

  Reply
  1. Justyna

   Dziękuję, od czasu tego wpisu minęło dużo czasu i wiele się zmieniło, ale na pewno nie żałuję, że podjęłam tamtą pracę. A CV właśnie niedawno pomogło mi zdobyć następną pracę 🙂

   Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *