piątek, 1 lipca 2016

Wakacje

Drodzy czytelnicy,
Dziś taka bardziej notatka niż wpis. Jest lato, piękne, gorące i nikomu nie chce się siedzieć przed komputerem. I dobrze, bo trzeba łapać promienie słońca, które niebawem znikną. Trzeba bawić się z dzieciakami, odpoczywać i zajadać się świeżymi owocami i warzywami. Tego życzę Wam i sobie.


Dlatego podjęłam decyzję o trochę mniejszej liczbie wpisów w tygodniu. Do tej pory publikowałam posty co 3-4 dni. Ale no cóż lato za oknem i aż żal nie korzystać. No i wypadało by w końcu trochę rozruszać sklep internetowy (ale to nie tutaj, tylko tu), a doba ma tylko 24 godziny.

Dla mnie to będzie zmiana ogromna i naprawdę długo nad tym myślałam, ale teraz będę pisać dla Was tylko raz na 5 dni. Dla mnie zmiana ogromna, dla Was (czerpiących pełną radość z lata) pewnie mniejsza. Po wakacjach wracam z starym porządkiem. 

Oczywiście ja wciąż jestem na fb i wciąż możecie do mnie pisać. Jak wiecie, odpisuję o mniej lub bardziej szalonych porach, ale staram się Wam zawsze odpisać możliwie jak najszybciej. 

No to co? Cieszymy się latem, na tyle na ile się da ;)

6 komentarzy:

 1. Życze Ci jak najwięcej tych słonecznych dni, bo coś kiepsko z nimi :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt. Ostatnio gorzej. Ale ja wolę takie dni niż milion stopni za oknem.

   Usuń
 2. Póki co lato takie kapryśne, raz upały raz deszcze ale rozumiem w pełni Twój plan zwolnienia na okres wakacyjny, pozdrawiam i udanego lata życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję bardzo. Ja tempo zwalniam tutaj, żeby w innym miejscu wycisnąć z siebie więcej. Ja nie umiem odpoczywać :)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.