środa, 10 grudnia 2014

Canpol babies - blogosfera

A dziś tak trochę inaczej i znacznie krócej :) Przedstawię wam dziś firmę Canpol babies. A dokładniej ich podejście do znaczenia opinii mam.
Firmę Canpol babies kojarzy chyba każda mama. Mają tak wiele produktów w swojej ofercie, że chyba nie da się ich nie zauważyć. Sami piszą o sobie, że są liderem na polskim rynku. Pewnie tak jest. Ja sama mam rzeczy od nich i jestem zadowolona. Ale dziś nie o tym.

Wiem, że mojego bloga odwiedza wiele blogujących mam. I to w sumie dziś do Was kieruję ten wpis. Chcę Wam przedstawić blogosferę w Canpol babies. 

Canpol babies w bardzo przyjemny sposób otwiera się na opinię mam. Przyjemny, bo prosty i przejrzysty. Wchodząc na stronę http://canpolbabies.com/pl/blogosfera co prawda dowiesz się wszystkiego, ale zaoszczędzę Ci klikania i powiem co i jak.

Nie od dziś wiadomo, że mamy chcą tylko tego co najlepsze dla swoich dzieci. Więc nie kupują byle czego. A bardzo cenią sobie produkty sprawdzone. Gdzie ktoś powiedział, że to jest dobre. I tu się otwiera wielka rola blogosfery. Żebyś mogła wziąć udział w tym zamieszaniu musisz spełnić 3 warunki: zalogować się, dodać wpis na blogu i wypełnić formularz. 

W formularzu podajesz adres strony i decydujesz czy chcesz dany produkt testować czy przeznaczyć go na nagrodę w konkursie. No oczywiście jeśli chcesz organizować konkurs to już na tym etapie musisz przedstawić pomysł. I już. A potem czekasz czy Cię wybiorą.

Ja od dłuższego czasu obserwowałam ich blogosferę. To co zauważyłam: nowy produkt do testowania pojawia się raz na miesiąc. Nie wybierają tylko blogów dużych i znanych. Widziałam, że wybierane są też świeżynki w świecie blogowym. Ja też liczę, że uda mi się wziąć udział w tej inicjatywie. Sama wybieram to co sprawdzone, dlatego fajnie by było móc powiedzieć tym mamom, które tu zaglądają co myślę o danym produkcie. Trzeba sobie jakoś pomagać :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.